Atribuită
Anunț de participare
PRODUSE ALIMENTARE (piept de pui dezosat, carnati cabanos, crenvursti de pui, smantana min 10% grasime, lapte consum UHT 1,5%, lapte consum UHT 3,5%, faina de grau alba si varza)
- Număr anunț
- CN1043762
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Furnizor / câștigător
- NISARA IMPEX SRL (CUI 8566375)
- Cod CPV
- 15112000-6 · Carne de pasare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.394.200 RON
- Valoare atribuită
- 5.386.932,40 RON
- Data publicării
- 16.06.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1092765
- Termen limită
- 18.07.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 116-324416
- Documentație de atribuire
- DF1150126
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini prod alim.pdf.p7s
- clauze contractuale prod alim.pdf.p7s
- FisaDate_DF1150126.pdf
- FORMULARE prod alim mai 2022.doc.p7s
- INSTRUCTIUNI OFERTANTI prod alim mai 2022.docx.p7s
- Specificatii Tehnice prod alim.pdf.p7s
DUAE
Loturi (8)
Estimat: 3.394.200 RON Adjudecat: 5.386.932,40 RON
Participanți · 12 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MCA COMERCIAL SRL CUI RO 13219828
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AMA FRUCT CP SRL CUI 28103545
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL CUI RO25347278
Valoare atribuită
5.386.932,40 RON
din 3.394.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro