Atribuită Anunț de participare

achizitie dezinfectanti utilizati in Spitalul Judetean de Urgenta Slatina

Număr anunț
CN1043763
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA SLATINA (CUI 4394927)
Furnizor / câștigător
SANTOMED IMPEX SRL (CUI 25115790)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.288.400 RON
Valoare atribuită
11.255.400 RON
Data publicării
16.06.2022 11:00
Anunț de atribuire
CAN1089849
Termen limită
18.07.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 116-324401
Documentație de atribuire
DF1150174

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (4)

Adjudecat: 11.255.400 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 DEZINFECTANTI SUPRAFETE
2 DEZINFECTANTI CU EFECT SPORICID PENTRU SUPRAFETE SI DISPOZITIVE…
3 PRODUSE PENTRU DEZINFECTIA INSTRUMENTARULUI MEDICAL SANTOMED IMPEX 2 contracte 2.164.500 RON
SANTOMED IMPEX · contract 469 · 09.01.2025 1.731.600 RON
SANTOMED IMPEX · contract 43145 · 01.10.2025 432.900 RON
4 ANTISEPTICE PENTRU MAINI SANTOMED IMPEX 4 contracte 9.090.900 RON
SANTOMED IMPEX · contract 32494 · 05.10.2022 5.194.800 RON
SANTOMED IMPEX · contract 32495 · 05.10.2022 432.900 RON
SANTOMED IMPEX · contract 1581 · 11.01.2023 1.731.600 RON
SANTOMED IMPEX · contract 811 · 05.01.2024 1.731.600 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SANTOMED IMPEX SRL CUI RO 25115790
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
KLINTENSIV S.R.L. CUI RO29359178
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
RADOX SRL CUI RO 18992106
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

11.255.400 RON

din 5.288.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.