Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 66,0% sub estimat

Furnizare echipamente de manipulare si transport materii prime si marfuri in cadrul proiectului “Centrul de Excelență pentru Mobilă - Cluster Mobilier Transilvan”

Număr anunț
CN1052702
Autoritate contractantă
ASOCIATIA „CLUSTER MOBILIER TRANSILVAN” (CUI 30396110)
Furnizor / câștigător
CARPATLIFT SRL (CUI 12489440)
Cod CPV
42410000-3 · Echipamente de ridicare si de manipulare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
481.027,41 RON
Valoare atribuită
163.387,16 RON 66,0% sub estimat
Data publicării
04.03.2023 11:00
Anunț de atribuire
CAN1104421
Termen limită
10.04.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 047-139870
Documentație de atribuire
DF1172544

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 481.027,41 RON Adjudecat: 163.387,16 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Furnizare motostivuitor, transpaleta electrica si transpalet cu… 165.559,26 RON S.C. CARPATLIFT S.R.L. 163.387,16 RON ↓1,3%
2 Furnizare electrostivuitor si transpalet cu catarg 149.613,60 RON Anulat
3 Furnizare stivuitor electric 165.854,55 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CARPATLIFT SRL CUI RO12489440

Valoare atribuită

163.387,16 RON

din 481.027,41 RON estimat 66,0%

Adjudecat la 34,0% din estimat · economie 317.640,25 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.