Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 21,2% sub estimat
Furnizare motorina euro 5
- Număr anunț
- CN1052691
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiintele Vietii "Regele Mihai I"din Timisoara (CUI 3487181)
- Furnizor / câștigător
- ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.742.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.372.800 RON 21,2% sub estimat
- Data publicării
- 04.03.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1107714
- Termen limită
- 07.04.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 047-138901
- Documentație de atribuire
- DF1172541
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini scanat 2023.pdf.p7s
- FisaDate_DF1172541.pdf
- formulare operatori economici.docx.p7s
- model contract de furnizare scanat 2023.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
OSCAR DOWNSTREAM SRL CUI RO 13991630
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Valoare atribuită
1.372.800 RON
din 1.742.000 RON estimat
21,2%
Adjudecat la 78,8% din estimat · economie 369.200 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.