Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 20,9% sub estimat

SISTEM DIGITAL DE FABRICAȚIE PRIN ÎNDOIRE CU CONDUCERE NUMERICĂ

Număr anunț
CN1052885
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI RO4317754)
Furnizor / câștigător
A.G.O. TRADE INTERNATIONAL SRL (CUI 16856434)
Cod CPV
42610000-5 · Masini-unelte actionate prin laser si centre de prelucrare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
344.126,45 RON
Valoare atribuită
272.250 RON 20,9% sub estimat
Data publicării
08.03.2023 09:48
Anunț de atribuire
CAN1106054
Termen limită
10.04.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1173027

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
PROMA MACHINERY SRL CUI RO 19062560
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
DELTA MACHINE SRL CUI RO 3751029
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

272.250 RON

din 344.126,45 RON estimat 20,9%

Adjudecat la 79,1% din estimat · economie 71.876,45 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.