Anulată Anunț de participare

LOT 1: „Ambulanţă de TIP C”; LOT 2: ”Autoutilitară, tracțiune integrală 4x4 Diesel”

Număr anunț
CN1052878
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Cod CPV
34100000-8 · Autovehicule (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.067.342,51 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
10.03.2023 11:00
Anunț de atribuire
CAN1103544
Termen limită
13.04.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 051-149601
Documentație de atribuire
DF1172929

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 1.067.342,51 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 „Ambulanţă de TIP C” 836.250,08 RON Anulat
2 Autoutilitară, tracțiune integrală 4x4 Diesel 231.092,43 RON Anulat

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
DELTAMED SRL CUI RO 9434372
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.