Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 37,6% sub estimat
” Eprubete pentru recoltarea sângelui în vid
- Număr anunț
- CN1052853
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE TRANSFUZIE SANGUINA "Prof.Dr.C.T.Nicolau (CUI 4602092)
- Furnizor / câștigător
- A&A FARMA DISTRIBUTION SRL (CUI 30777131)
- Cod CPV
- 33192500-7 · Eprubete (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.860.089 RON
- Valoare atribuită
- 1.784.675 RON 37,6% sub estimat
- Data publicării
- 09.03.2023 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1114453
- Termen limită
- 18.04.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 050-147588
- Documentație de atribuire
- DF1172886
Documente
Documentația de atribuire
- 1.Documentatia de atribuire epr.caiet.pdf.p7s
- 3Formulare .pdf.p7s
- 4.Model Acord cadru.pdf.p7s
- 5.Model Contract subsecvent (2).pdf.p7s
- 6.Instructiuni .pdf.p7s
- FisaDate_DF1172886.pdf
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 1.784.675 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Eprubete biochimie / ser, 6 ml | — | PLASTIC PROD,ENGLOBER S.R.L.,A&A FARMA DISTRIBUTION S.R.L | 1.185.719 RON |
| 2 | Eprubete pentru hemograma, cu EDTA-K3, 4 ml | — | AVENA MEDICA S.R.L.,Novaintermed S.R.L. | 598.956 RON |
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AVENA MEDICA SRL CUI 24684380
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PLASTIC PROD SRL CUI RO 1148928
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
A&A FARMA DISTRIBUTION SRL CUI 30777131
Valoare atribuită
1.784.675 RON
din 2.860.089 RON estimat
37,6%
Adjudecat la 62,4% din estimat · economie 1.075.414 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.