Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 78,1% sub estimat

Energie electrica

Număr anunț
CN1052839
Autoritate contractantă
/ J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
Furnizor / câștigător
TINMAR ENERGY S.A. (CUI 34620961)
Cod CPV
09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.619.886,68 RON
Valoare atribuită
6.060.028,56 RON 78,1% sub estimat
Data publicării
09.03.2023 11:00
Anunț de atribuire
CAN1105017
Termen limită
21.04.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 050-143985
Documentație de atribuire
DF1172650

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TINMAR ENERGY S.A. CUI RO 34620961

Valoare atribuită

6.060.028,56 RON

din 27.619.886,68 RON estimat 78,1%

Adjudecat la 21,9% din estimat · economie 21.559.858,12 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.