Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 12,2% sub estimat

Echipamente cu aplicatii in meteorologie

Număr anunț
CN1052835
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica Pamantului (CUI 5495458)
Furnizor / câștigător
APEL LASER SRL (CUI 15595373)
Cod CPV
38120000-2 · Instrumente de meteorologie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
884.750,66 RON
Valoare atribuită
776.900 RON 12,2% sub estimat
Data publicării
09.03.2023 11:00
Anunț de atribuire
CAN1105622
Termen limită
12.04.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 050-147503
Documentație de atribuire
DF1172847

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 884.750,66 RON Adjudecat: 776.900 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Sistem mini Lidar 776.983,34 RON APEL LASER 776.900 RON
2 Echipamente conexe pentru minilidar 62.767,32 RON Anulat
3 Sistem meteo mobil 45.000 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
APEL LASER SRL CUI RO 15595373

Valoare atribuită

776.900 RON

din 884.750,66 RON estimat 12,2%

Adjudecat la 87,8% din estimat · economie 107.850,66 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.