Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 15,4% sub estimat

Lucrari de constructii de instalatii de suprafata

Număr anunț
CN1052829
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Furnizor / câștigător
ROMINSTA SRL (CUI 8391486)
Cod CPV
45255121-3 · Lucrari de constructii de instalatii de suprafata (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
878.672,58 RON
Valoare atribuită
742.955,82 RON 15,4% sub estimat
Data publicării
07.03.2023 07:59
Anunț de atribuire
CAN1106190
Termen limită
07.04.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1172872

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Adjudecat: 742.955,82 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Instalație de liftare în grupul de sonde 142 Cristur Sud ROMINSTA S.R.L. 241.079,93 RON
2 Instalație de liftare în grupul de sonde 4 Cristur Sud ROMINSTA S.R.L. 256.900,18 RON
3 Instalație de liftare în semigrupul de sonde 142 Cristur Sud ROMINSTA S.R.L. 244.975,71 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMINSTA SRL CUI RO 8391486
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
CONFIND SRL CUI RO 1324099
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
MONTREPCOM SRL CUI RO 1220985

Valoare atribuită

742.955,82 RON

din 878.672,58 RON estimat 15,4%

Adjudecat la 84,6% din estimat · economie 135.716,76 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.