Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,9% sub estimat

Furnizare, montaj si punere in functiune pentru obiectivul de investiții „ACHIZIȚIE INSTALAȚII DE DEZINFECTARE SI DEZINSECȚIE PENTRU DC81, ÎN SAT POIANA, COMUNA CRISTINEȘTI, JUDEȚUL BOTOȘANI” - LOT 1

Număr anunț
CN1043904
Autoritate contractantă
COMUNA CRISTINESTI (PRIMARIA) (CUI 8613973)
Furnizor / câștigător
EUROCLEANER SERVICE & ENGINEERING S.R.L. (CUI 27958200)
Cod CPV
33191000-5 · Aparate de sterilizare, de dezinfectare si de igienizare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
139.087,33 RON
Valoare atribuită
136.465 RON 1,9% sub estimat
Data publicării
18.06.2022 15:00
Anunț de atribuire
CAN1085952
Termen limită
25.07.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 118-332511
Documentație de atribuire
DF1143467

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

136.465 RON

din 139.087,33 RON estimat 1,9%

Adjudecat la 98,1% din estimat · economie 2.622,33 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.