Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de intretinere spatii verzi si curti

Număr anunț
DA35829396
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ALEXANDRU COSTESCU (CUI 20745728)
Furnizor / câștigător
MARIMAT CONSTRUCT S.R.L. (CUI 49272911)
Cod CPV
77310000-6 · Amenajare si intretinere de spatii verzi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.000 RON
Data publicării
29.05.2024 13:51
Data finalizării
31.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.000 RON