Atribuită Cumpărare directă

Achiziționarea unei unităţi de expansiune şi a 12 HDD pentru sistemul de stocare NAS

Număr anunț
DA35847886
Autoritate contractantă
Ministerul Investitiilor si Proiectelor Europene (CUI 38918422)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.594,83 RON
Data publicării
30.05.2024 13:51
Data finalizării
31.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.594,83 RON