Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 99,2% sub estimat
Acord-cadru de prestări servicii de transport aerian de pasageri
- Număr anunț
- CN1053156
- Autoritate contractantă
- UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
- Furnizor / câștigător
- OLIMPIC INTERNATIONAL TURISM SRL (CUI 6519768)
- Cod CPV
- 60400000-2 · Servicii de transport aerian (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.176.049,46 RON
- Valoare atribuită
- 63.009,65 RON 99,2% sub estimat
- Data publicării
- 17.03.2023 21:00
- Anunț de atribuire
- CAN1106984
- Termen limită
- 18.04.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 056-166566
- Documentație de atribuire
- DF1173820
Documente
Documentația de atribuire
- Caietul de sarcini.doc.p7s
- FisaDate_DF1173820.pdf
- Instructiuni pentru ofertanti.doc.p7s
- Modele formulare.doc.p7s
- Proiect acord-cadru.doc.p7s
DUAE
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BBOOK BED AND BREAKFAST SRL CUI RO 30394080
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OLIMPIC INTERNATIONAL TURISM SRL CUI RO 6519768
Valoare atribuită
63.009,65 RON
din 8.176.049,46 RON estimat
99,2%
Adjudecat la 0,8% din estimat · economie 8.113.039,81 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.