Atribuită Anunț de participare

Caserii automate pentru exterior

Număr anunț
CN1053025
Autoritate contractantă
SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
Furnizor / câștigător
PROSOFT++ SRL (CUI 5831590)
Cod CPV
32580000-2 · Echipament de prelucrare a datelor (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.781.000 RON
Valoare atribuită
3.560.000 RON
Data publicării
15.03.2023 11:00
Anunț de atribuire
CAN1104587
Termen limită
18.04.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 055-159923
Documentație de atribuire
DF1173402

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROSOFT++ SRL CUI RO 5831590

Valoare atribuită

3.560.000 RON

din 1.781.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.