Atribuită Anunț de participare

“Furnizare medicamente pentru Cardiologie,Sistemul nervos,Sistemul digestiv, etc.....”

Număr anunț
CN1052978
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
Cod CPV
33622100-7 · Medicamente utilizate in cardiologie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.065.998,80 RON
Valoare atribuită
20.095.222,93 RON
Data publicării
12.03.2023 13:00
Anunț de atribuire
CAN1105204
Termen limită
25.04.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 053-156047
Documentație de atribuire
DF1172973

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (163)

Adjudecat: 19.686.157,92 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 ACIDUM ACETYLSALICYLICUM 75mg compr compr ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA 5 contracte 10.583 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 7378 · 14.04.2025 2.880 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 24842 · 21.11.2024 825 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 6220 · 13.03.2024 1.738 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 4588 · 27.02.2026 3.600 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 19373 · 18.09.2023 1.540 RON
2 ACIDUM VALPROICUM si saruri 300mg caps/compr caps/compr BIO EEL S.R.L.,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · BIO EEL S.R.L. 2 contracte 22.572 RON
BIO EEL S.R.L.,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 11449 · 30.05.2023 20.088 RON
BIO EEL S.R.L. · contract 13954 · 04.07.2023 2.484 RON
3 ACIDUM VALPROICUM si saruri 500 mg compr. compr ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA 661.125,60 RON
4 ALLOPURINOLUM 100mg compr. compr
5 ALLOPURINOLUM 200mg compr. compr
6 ALPROSTADIL complex clatrat cu alfadex 20 µg/ml-5 ml pulb pt s… BIO EEL S.R.L.,MEDIPLUS EXIM,FELSIN FARM S.R.L. 5 contracte 831.433,60 RON
BIO EEL S.R.L.,MEDIPLUS EXIM,FELSIN FARM S.R.L. · contract 11450 · 30.05.2023 813.456 RON
FELSIN FARM S.R.L. · contract 6605 · 24.03.2025 2.259 RON
FELSIN FARM S.R.L. · contract 3745 · 17.02.2026 11.295 RON
FELSIN FARM S.R.L. · contract 4862 · 27.02.2024 3.294,10 RON
FELSIN FARM S.R.L. · contract 27388 · 16.12.2025 1.129,50 RON
7 ALPROSTADILUM 500 mcg/ 1ml sol inj fiola PFIZER ROMANIA 4 contracte 43.791,56 RON
PFIZER ROMANIA · contract 4861 · 27.02.2024 3.563,76 RON
PFIZER ROMANIA · contract 10060 · 19.05.2023 34.288,20 RON
PFIZER ROMANIA · contract 3746A · 17.02.2026 4.454,70 RON
PFIZER ROMANIA · contract 25449 · 28.11.2023 1.484,90 RON
8 AMINOPHYLLINUM 100mg caps caps EUROPHARM HOLDING 564 RON
9 AMIODARONUM 200mg compr. compr
10 AMLODIPINUM 5 mg compr compr MEDIPLUS EXIM · MEDIPLUS EXIM,Pharma,EUROPHARM HOLDING 5 contracte 14.520 RON
MEDIPLUS EXIM · contract 6339 · 14.03.2024 120 RON
MEDIPLUS EXIM · contract 4589 · 27.02.2026 120 RON
MEDIPLUS EXIM · contract 26139 · 02.12.2025 120 RON
MEDIPLUS EXIM,Pharma,EUROPHARM HOLDING · contract 11452 · 30.05.2023 14.040 RON
MEDIPLUS EXIM · contract 3731 · 19.02.2025 120 RON
11 AMLODIPINUM 10mg compr. compr MEDIPLUS EXIM 5 contracte 21.456 RON
MEDIPLUS EXIM · contract 3733 · 19.02.2025 828 RON
MEDIPLUS EXIM · contract 26140 · 02.12.2025 828 RON
MEDIPLUS EXIM · contract 6340 · 14.03.2024 828 RON
Pharma,EUROPHARM HOLDING,MEDIPLUS EXIM · contract 11453 · 30.05.2023 18.144 RON
MEDIPLUS EXIM · contract 4590 · 27.02.2026 828 RON
12 ANDEXANET ALFA 200 mg pulbere pt.sol.inj/perf flacon FARMEXIM S.A. · ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA 10 contracte 4.225.405,88 RON
FARMEXIM S.A. · contract 16132 · 03.08.2023 61.271,44 RON
FARMEXIM S.A. · contract 15590 · 18.07.2024 184.860 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 5429 · 10.03.2026 316.987,80 RON
FARMEXIM S.A. · contract 26275 · 11.12.2023 62.108,88 RON
FARMEXIM S.A. · contract 6302 · 20.03.2025 233.176,35 RON
FARMEXIM S.A. · contract 4860 · 27.02.2024 124.217,76 RON
FARMEXIM S.A. · contract 17126 · 06.08.2025 77.725,45 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 18504 · 25.08.2025 316.987,80 RON
FARMEXIM S.A. · contract 21936 · 15.10.2024 61.620 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,MEDIPLUS EXIM,FARMEXIM S.A. · contract 11454 · 30.05.2023 2.786.450,40 RON
13 ATORVASTATINUM 80mg compr. compr
14 ATORVASTATINUM 40 mg compr. compr MEDIPLUS EXIM 1.968 RON
15 ATORVASTATINUM 20mg compr. compr MEDIPLUS EXIM 2 contracte 4.680 RON
MEDIPLUS EXIM · contract 4591 · 27.02.2026 2.700 RON
MEDIPLUS EXIM · contract 3734 · 19.02.2025 1.980 RON
16 BETAHISTINUM 24mg compr. compr FELSIN FARM S.R.L. · EUROPHARM HOLDING,FELSIN FARM S.R.L.,Pharma 2 contracte 12.958,20 RON
FELSIN FARM S.R.L. · contract 6342 · 14.03.2024 970,20 RON
EUROPHARM HOLDING,FELSIN FARM S.R.L.,Pharma · contract 11456 · 30.05.2023 11.988 RON
17 BETAHISTINUM 8 mg compr. compr EUROPHARM HOLDING,MEDIPLUS EXIM 91.814,40 RON
18 BISOPROLOLUM 10 mg compr. compr MEDIPLUS EXIM 3 contracte 3.812,28 RON
MEDIPLUS EXIM · contract 26141 · 02.12.2025 1.680 RON
MEDIPLUS EXIM · contract 4592 · 27.02.2026 1.436,28 RON
MEDIPLUS EXIM · contract 13960 · 04.07.2023 696 RON
19 BISOPROLOLUM 5mg compr. compr MEDIPLUS EXIM · Pharma,MEDIPLUS EXIM,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA 4 contracte 54.492 RON
MEDIPLUS EXIM · contract 3737 · 19.02.2025 1.680 RON
MEDIPLUS EXIM · contract 6344 · 14.03.2024 1.680 RON
MEDIPLUS EXIM · contract 15592 · 18.07.2024 1.884 RON
Pharma,MEDIPLUS EXIM,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 11457 · 30.05.2023 49.248 RON
20 BROMAZEPAMUM 1.5 mg compr compr
21 CANDESARTANUM CILEXETIL 32 mg compr compr COMPANIA NATIONALA UNIFARM 20.160 RON
22 CANDESARTANUM CILEXETIL 16 mg compr compr ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,COMPANIA NATIONALA UNIFARM,Pharma 5 contracte 47.804,40 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 8379 · 14.04.2025 336 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 27786 · 19.12.2025 612 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 5137 · 05.03.2026 426 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 6345 · 14.03.2024 1.272 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,COMPANIA NATIONALA UNIFARM,Pharma · contract 11459 · 30.05.2023 45.158,40 RON
23 CANDESARTANUM CILEXETIL 8 mg compr compr ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA 1.272 RON
24 CAPTOPRILUM 50 mg compr compr FELSIN FARM S.R.L. · COMPANIA NATIONALA UNIFARM,FELSIN FARM S.R.L.,EUROPHARM HOLDING 3 contracte 15.102,60 RON
FELSIN FARM S.R.L. · contract 5139 · 05.03.2026 2.085 RON
FELSIN FARM S.R.L. · contract 9632 · 30.04.2025 2.001,60 RON
COMPANIA NATIONALA UNIFARM,FELSIN FARM S.R.L.,EUROPHARM HOLDING · contract 11460 · 30.05.2023 11.016 RON
25 CARVEDILOLUM 12.5 mg compr compr Anulat
26 CEFOPERAZONUM 1g pulbere pt.sol.inj flacon FELSIN FARM S.R.L. 44.496 RON
27 CELECOXIBUM 100mg compr compr
28 CELECOXIBUM 200mg compr compr
29 CLOMIPRAMINUM 10mg compr compr Anulat
30 CLONAZEPAMUM 2mg compr. compr Anulat
31 CLONAZEPAMUM 0,5 mg compr. compr Anulat
32 CLONIDINUM 0.15mg compr compr Pharma 3 contracte 22.594,40 RON
Pharma · contract 3807 · 20.02.2025 13.264,40 RON
Pharma · contract 6346 · 14.03.2024 1.800 RON
Pharma · contract 5245 · 05.03.2026 7.530 RON
33 CLOPIDOGRELUM 75mg compr.film compr ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA 6 contracte 50.568 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 13958 · 04.07.2023 4.464 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 27649 · 18.12.2025 1.368 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 8387 · 14.04.2025 4.560 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 6347 · 14.03.2024 2.508 RON
FELSIN FARM S.R.L.,MEDIPLUS EXIM,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 11461 · 30.05.2023 31.968 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 5138 · 05.03.2026 5.700 RON
34 COMBINATII (Adhatoda vasica,Woodfordia aromaticum,Piper nigrum,… BIO EEL S.R.L. 487.980 RON
35 COMBINATII (Adhatoda vasica,Woodfordia fruticosa,Achyranthes as… BIO EEL S.R.L. 3 contracte 71.600 RON
BIO EEL S.R.L. · contract 6349 · 14.03.2024 24.300 RON
BIO EEL S.R.L. · contract 15591 · 18.07.2024 24.300 RON
BIO EEL S.R.L. · contract 19371 · 18.09.2023 23.000 RON
36 COMBINATII tip Emla (lidocaina si prilocaina) 25mg/g+25mg/g-5 g… Anulat
37 COMBINATII -tip EXTRAVERAL ( extract de valeriană 80 mg, fenoba… MEDIPLUS EXIM 3 contracte 13.761 RON
MEDIPLUS EXIM · contract 3248 · 11.02.2026 1.062 RON
MEDIPLUS EXIM · contract 3746 · 19.02.2025 11.349 RON
MEDIPLUS EXIM · contract 6350 · 14.03.2024 1.350 RON
38 COMBINATII-(metamizol 2.5g,clorhidrat de pitofenona 0.01g,bromo… FARMEXIM S.A. 2 contracte 808.250 RON
FARMEXIM S.A. · contract 4855 · 27.02.2024 158.630 RON
BIO EEL S.R.L.,MEDIPLUS EXIM,FARMEXIM S.A. · contract 11462 · 30.05.2023 649.620 RON
39 COMBINATII ( metamizol 2,5 g, clorhidrat de pitofenona 0,01 g, … EUROPHARM HOLDING · ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,EUROPHARM HOLDING,MEDIPLUS EXIM 2 contracte 89.408 RON
EUROPHARM HOLDING · contract 6348 · 14.03.2024 1.280 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,EUROPHARM HOLDING,MEDIPLUS EXIM · contract 11463 · 30.05.2023 88.128 RON
40 Combinatii-Acid L-aspartic/Clorură și hidroxid de magneziu/ hid… Anulat
41 COMBINATII-clorura de benzalconiu si clorhexidina tip Dermobact… MEDIPLUS EXIM 3 contracte 299.901,60 RON
MEDIPLUS EXIM · contract 4323 · 24.02.2026 29.106 RON
MEDIPLUS EXIM · contract 10064 · 19.05.2023 261.093,60 RON
MEDIPLUS EXIM · contract 13681 · 25.06.2025 9.702 RON
42 COMBINATII-clorura de benzalconiu si clorhexidina tip Dermobact… BIO EEL S.R.L. · BIO EEL S.R.L.,MEDIPLUS EXIM 2 contracte 334.992 RON
BIO EEL S.R.L. · contract 13959 · 04.07.2023 8.832 RON
BIO EEL S.R.L.,MEDIPLUS EXIM · contract 11464 · 30.05.2023 326.160 RON
43 COMBINATII-tip BANEOCIN (neomicina+bacitracina)PULVIS combinat… Anulat
44 COMBINATII-tip BANEOCIN (neomicina+bacitracina) CREMA combinat… ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA 2.791 RON
45 DESLORATADINUM 0,5mg/ml 100ml sol.orala flacon Anulat
46 DESLORATADINUM  5mg compr. compr EUROPHARM HOLDING · EUROPHARM HOLDING,COMPANIA NATIONALA UNIFARM 4 contracte 46.764 RON
EUROPHARM HOLDING · contract 24732 · 20.11.2024 2.025 RON
EUROPHARM HOLDING · contract 6351 · 14.03.2024 675 RON
EUROPHARM HOLDING,COMPANIA NATIONALA UNIFARM · contract 11465 · 30.05.2023 42.444 RON
EUROPHARM HOLDING · contract 15593 · 18.07.2024 1.620 RON
47 DEXAMETHASONUM 4 mg compr. compr. ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA 9.930 RON
48 DEXKETOPROFEN TROMETAMOL 25mg compr compr
49 DEXTRAN 40/NaCl D40 100 g/l in sol de NaCl-500 ml sol.perf flac… Pharma 4.256 RON
50 DEXTRAN -70/GLUCOZA D70 60 g/l in sol de glucoza-500 ml sol.pe… Anulat
51 DEXTRAN 70/NaCl D70 60 g/l in sol de NaCl-500 ml sol.perf flacon Anulat
52 DEXTROMETHORPHANUM 20 mg compr compr Anulat
53 DICLOFENACUM 50mg compr. compr EUROPHARM HOLDING 2.290 RON
54 DICLOFENACUM 100mg compr compr EUROPHARM HOLDING 9.223,80 RON
55 DIGOXINUM 0,25 mg compr compr ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,MEDIPLUS EXIM 3 contracte 89.705,40 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,MEDIPLUS EXIM · contract 11455 · 30.05.2023 82.080 RON
MEDIPLUS EXIM · contract 5450 · 10.03.2026 1.260 RON
MEDIPLUS EXIM · contract 6341 · 14.03.2024 6.365,40 RON
56 DIOSMECTITA 3g/plic pulb plic MEDIPLUS EXIM,FITERMAN DISTRIBUTION,FELSIN FARM S.R.L. · MEDIPLUS EXIM 2 contracte 48.672 RON
MEDIPLUS EXIM,FITERMAN DISTRIBUTION,FELSIN FARM S.R.L. · contract 11466 · 30.05.2023 46.080 RON
MEDIPLUS EXIM · contract 6352 · 14.03.2024 2.592 RON
57 DROTAVERINUM 40 mg compr compr ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA 2 contracte 8.748 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 6354 · 14.03.2024 1.620 RON
COMPANIA NATIONALA UNIFARM,FELSIN FARM S.R.L.,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 11467 · 30.05.2023 7.128 RON
58 DIVERSE-(burete hemostatic din gelatina 100%) 1 burete buc ARTISANA MEDICAL S.R.L. 5 contracte 229.859,20 RON
ARTISANA MEDICAL S.R.L. · contract 10065 · 19.05.2023 188.352 RON
ARTISANA MEDICAL S.R.L. · contract 21146 · 01.10.2025 4.360 RON
ARTISANA MEDICAL S.R.L. · contract 1574 · 23.01.2025 10.464 RON
ARTISANA MEDICAL S.R.L. · contract 6353 · 14.03.2024 14.475,20 RON
ARTISANA MEDICAL S.R.L. · contract 13963 · 04.07.2023 12.208 RON
59 ENOXAPARINUM (NATRICUM) 6000UI anti-XA 0,6ml sol.inj. seringi MEDIPLUS EXIM 7 contracte 5.668.692 RON
MEDIPLUS EXIM · contract 11808 · 28.05.2024 639.840 RON
FARMEXIM S.A.,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,MEDIPLUS EXIM · contract 11468 · 30.05.2023 3.007.620 RON
MEDIPLUS EXIM · contract 1699 · 18.01.2024 639.840 RON
MEDIPLUS EXIM · contract 24402 · 18.11.2024 404.064 RON
MEDIPLUS EXIM · contract 26274 · 11.12.2023 319.920 RON
MEDIPLUS EXIM · contract 23334 · 23.10.2024 17.568 RON
MEDIPLUS EXIM · contract 16130 · 03.08.2023 639.840 RON
60 ERDOSTEINUM 175mg/5ml-100ml pulb.pt.sol.orala flacon FARMEXIM S.A. 4 contracte 24.357,60 RON
FARMEXIM S.A. · contract 4894 · 27.02.2024 1.006,20 RON
MEDIPLUS EXIM,EUROPHARM HOLDING,FARMEXIM S.A. · contract 11469 · 30.05.2023 18.288 RON
FARMEXIM S.A. · contract 5140 · 05.03.2026 3.375,60 RON
FARMEXIM S.A. · contract 6497 · 21.03.2025 1.687,80 RON
61 ERDOSTEINUM 300mg caps caps FARMEXIM S.A. 4 contracte 27.117 RON
FARMEXIM S.A. · contract 6498 · 21.03.2025 1.704 RON
EUROPHARM HOLDING,MEDIPLUS EXIM,FARMEXIM S.A. · contract 11470 · 30.05.2023 20.736 RON
FARMEXIM S.A. · contract 6355 · 14.03.2024 1.269 RON
FARMEXIM S.A. · contract 5141 · 05.03.2026 3.408 RON
62 ESCITALOPRAMUM 20 mg compr. compr Anulat
63 ESCITALOPRAMUM 10mg compr. compr ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,COMPANIA NATIONALA UNIFARM,EUROPHARM HOLDING 4 contracte 19.224 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 27799 · 19.12.2025 168 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 3961A · 19.02.2026 6.048 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,COMPANIA NATIONALA UNIFARM,EUROPHARM HOLDING · contract 11471 · 30.05.2023 11.664 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 5118 · 29.02.2024 1.344 RON
64 ESOMEPRAZOLUM 10mg granule gastrorez.pt.susp.orala plic FARMEXIM S.A. 2 contracte 43.541,20 RON
FARMEXIM S.A. · contract 14378 · 10.07.2023 557,20 RON
FARMEXIM S.A. · contract 10066 · 19.05.2023 42.984 RON
65 ESOMEPRAZOLUM 40 mg pulb pt sol inj/perf flacon ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · FELSIN FARM S.R.L.,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,BIO EEL S.R.L. 5 contracte 1.410.363 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 8383 · 14.04.2025 199.200 RON
FELSIN FARM S.R.L.,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,BIO EEL S.R.L. · contract 11472 · 30.05.2023 914.400 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 19372 · 18.09.2023 92.240 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 4893 · 27.02.2024 104.923 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 3747 · 17.02.2026 99.600 RON
66 ETOMIDATUM 2mg/ml - 10ml emulsie fiola B.BRAUN MEDICAL 5 contracte 692.343,20 RON
B.BRAUN MEDICAL · contract 1962 · 29.01.2025 174.862,20 RON
B.BRAUN MEDICAL · contract 7314 · 26.03.2024 4.332,80 RON
B.BRAUN MEDICAL · contract 803 · 14.01.2026 41.168,20 RON
B.BRAUN MEDICAL · contract 10667 · 19.05.2023 461.268 RON
B.BRAUN MEDICAL · contract 14375 · 10.07.2023 10.712 RON
67 FAMOTIDINUM 40mg compr compr EUROPHARM HOLDING 2.012 RON
68 FENOFIBRATUM 145 mg compr compr EUROPHARM HOLDING 2 contracte 5.160 RON
EUROPHARM HOLDING · contract 6356 · 14.03.2024 4.176 RON
EUROPHARM HOLDING · contract 14376 · 10.07.2023 984 RON
69 FONDAPARINUX SODIUM 2.5mg/0.5ml sol inj seringa preumpluta MEDIPLUS EXIM,FARMEXIM S.A.,EUROPHARM HOLDING 2 contracte 177.258 RON
MEDIPLUS EXIM,FARMEXIM S.A.,EUROPHARM HOLDING · contract 11474 · 30.05.2023 167.940 RON
EUROPHARM HOLDING · contract 14380 · 10.07.2023 9.318 RON
70 FOSFOLIPIDE ESENTIALE 712.50/850 mg caps caps moi ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,COMPANIA NATIONALA UNIFARM 3 contracte 57.027 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 6357 · 14.03.2024 1.062 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,COMPANIA NATIONALA UNIFARM · contract 11475 · 30.05.2023 55.080 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 13961 · 04.07.2023 885 RON
71 FOSFOLIPIDE ESENTIALE 300 mg caps caps Anulat
72 FUROSEMIDUM 40mg compr compr EUROPHARM HOLDING,FELSIN FARM S.R.L. 3 contracte 39.703,20 RON
EUROPHARM HOLDING,FELSIN FARM S.R.L. · contract 11476 · 30.05.2023 36.288 RON
FELSIN FARM S.R.L. · contract 6358 · 14.03.2024 741,60 RON
FELSIN FARM S.R.L. · contract 5142 · 05.03.2026 2.673,60 RON
73 GLUCOSUM 20% - 250ml sol.perf flacon Anulat
74 GLUCOSUM 20% - 500ml sol.perf flacon/punga Pharma 3.207 RON
75 GLYCEROLUM 2.09g supozitor buc TIS FARMACEUTIC 3 contracte 27.676,80 RON
TIS FARMACEUTIC · contract 14377 · 10.07.2023 926,40 RON
TIS FARMACEUTIC · contract 6359 · 14.03.2024 830,40 RON
Pharma,TIS FARMACEUTIC · contract 11477 · 30.05.2023 25.920 RON
76 GLYCEROLUM 1.39g supozitor buc TIS FARMACEUTIC 1.056 RON
77 IBUPROFENUM 200mg compr/cps compr/cps FELSIN FARM S.R.L. · FELSIN FARM S.R.L.,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,COMPANIA NATIONALA UNIFARM 6 contracte 132.544 RON
FELSIN FARM S.R.L. · contract 6720 · 14.03.2024 4.560 RON
FELSIN FARM S.R.L.,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,COMPANIA NATIONALA UNIFARM · contract 11478 · 30.05.2023 106.704 RON
FELSIN FARM S.R.L. · contract 20068 · 26.09.2023 2.280 RON
FELSIN FARM S.R.L. · contract 28048 · 30.12.2024 2.280 RON
FELSIN FARM S.R.L. · contract 6634 · 24.03.2025 7.600 RON
FELSIN FARM S.R.L. · contract 5143 · 05.03.2026 9.120 RON
78 INDAPAMIDUM 1,5 mg compr SR compr SR
79 ISOSORBID MONONITRAS 60 mg compr. compr
80 ISOSORBID MONONITRAS 40mg caps caps ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,MEDIPLUS EXIM,EUROPHARM HOLDING 2 contracte 53.366,40 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,MEDIPLUS EXIM,EUROPHARM HOLDING · contract 11479 · 30.05.2023 51.998,40 RON
EUROPHARM HOLDING · contract 6434 · 15.03.2024 1.368 RON
81 ISOSORBIDI DINITRAS 10mg compr. compr Anulat
82 IVABRADINUM 5mg compr. compr. COMPANIA NATIONALA UNIFARM,EUROPHARM HOLDING 189.000 RON
83 IVABRADINUM 7.5 mg compr. compr.
84 LEVETIRACETAMUM 250 mg granule plic Pharma 210.942 RON
85 LEVETIRACETAMUM 750 mg granule plic Pharma 7.740 RON
86 LEVETIRACETAMUM 500 mg compr compr EUROPHARM HOLDING 4.920 RON
87 LEVETIRACETAMUM 1000 mg compr compr COMPANIA NATIONALA UNIFARM 2 contracte 46.944 RON
COMPANIA NATIONALA UNIFARM · contract 5144 · 05.03.2026 23.472 RON
COMPANIA NATIONALA UNIFARM · contract 3960 · 24.02.2025 23.472 RON
88 LEVOCETIRIZINA 5 mg compr. compr MEDIPLUS EXIM 288 RON
89 LEVOCETIRIZINUM 5mg/ml-20ml sol orala flacon MEDIPLUS EXIM 4 contracte 7.150,30 RON
MEDIPLUS EXIM · contract 4856 · 27.02.2024 5.502,10 RON
MEDIPLUS EXIM · contract 20121 · 27.09.2023 752,10 RON
MEDIPLUS EXIM · contract 18356 · 27.08.2024 608,10 RON
MEDIPLUS EXIM · contract 17484 · 09.08.2024 288 RON
90 LOPERAMIDUM 2 mg caps caps Anulat
91 LORAZEPAM 1 mg compr compr Anulat
92 MESALAZINUM 400 mg compr. compr Anulat
93 MESALAZINUM 500 mg compr. compr Anulat
94 METAMIZOLUM NATRICUM 500 mg compr compr MEDIPLUS EXIM · MEDIPLUS EXIM,Pharma,FELSIN FARM S.R.L. 5 contracte 31.573,80 RON
MEDIPLUS EXIM · contract 6435 · 15.03.2024 1.729 RON
MEDIPLUS EXIM,Pharma,FELSIN FARM S.R.L. · contract 11481 · 30.05.2023 22.032 RON
MEDIPLUS EXIM · contract 3760 · 19.02.2025 2.302,80 RON
MEDIPLUS EXIM · contract 20120 · 27.09.2023 950 RON
MEDIPLUS EXIM · contract 5145 · 05.03.2026 4.560 RON
95 METHYLPREDNISOLONUM 16 mg compr. compr PFIZER ROMANIA 3 contracte 5.165,80 RON
PFIZER ROMANIA · contract 6343 · 14.03.2024 252 RON
PFIZER ROMANIA · contract 5246 · 06.03.2026 1.296 RON
PFIZER ROMANIA · contract 6806 · 25.03.2025 3.617,80 RON
96 METOPROLOL+IVABRADINUM 25 mg/5 mg compr compr Anulat
97 METOPROLOL+IVABRADINUM 50 mg/5 mg compr compr Anulat
98 METOPROLOLUM TARTRATE 50 mg compr. compr FELSIN FARM S.R.L. 2 contracte 2.295 RON
FELSIN FARM S.R.L. · contract 6615 · 24.03.2025 1.461 RON
FELSIN FARM S.R.L. · contract 4522 · 23.02.2024 834 RON
99 METRONIDAZOLUM 125 mg caps caps Anulat
100 METRONIDAZOLUM 500 mg caps caps
101 METRONIDAZOLUM 250mg compr. compr IMECO S.A. 352.080 RON
102 MIRTAZAPINUM 45 mg compr. compr Anulat
103 MIRTAZAPINUM 15 mg compr. compr Anulat
104 MIRTAZAPINUM 30 mg cpr.orodispersabile compr Anulat
105 MIRTAZAPINUM 30 mg compr. compr ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA 2 contracte 5.280 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 5768 · 14.03.2025 2.640 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 3963 · 19.02.2026 2.640 RON
106 NEBIVOLOLU M + HYDROCHLOROTHIAZIDU M 5 mg/12.5 mg compr. compr Anulat
107 NEBIVOLOLU M + HYDROCHLOROTHIAZIDU M 5 mg/25 mg compr. compr Anulat
108 NEBIVOLOLUM 5mg compr. compr Pharma · ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,Pharma,EUROPHARM HOLDING 4 contracte 59.598 RON
Pharma · contract 3825 · 20.02.2025 1.050 RON
Pharma · contract 5169 · 05.03.2026 1.050 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,Pharma,EUROPHARM HOLDING · contract 11482 · 30.05.2023 56.448 RON
Pharma · contract 6436 · 15.03.2024 1.050 RON
109 NITRAZEPAMUM 5mg compr. compr. Anulat
110 NITROGLYCERINUM 2,6mg compr. compr EUROPHARM HOLDING,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA 86.544 RON
111 NITROGLYCERINUM 0.5mg compr.sublinguale compr.sublinguale EUROPHARM HOLDING 349.495,20 RON
112 OMEPRAZOLUM 40mg caps caps
113 OMEPRAZOLUM 20mg caps caps MEDIPLUS EXIM · FARMEXIM S.A.,MEDIPLUS EXIM,EUROPHARM HOLDING 2 contracte 38.856 RON
MEDIPLUS EXIM · contract 3765 · 19.02.2025 3.540 RON
FARMEXIM S.A.,MEDIPLUS EXIM,EUROPHARM HOLDING · contract 11483 · 30.05.2023 35.316 RON
114 OTILONIUM BROMIDUM 40 mg compr. compr
115 OXACILLINUM 500mg pulb.pt.sol.inj flacon MEDIPLUS EXIM 5 contracte 332.790 RON
MEDIPLUS EXIM · contract 4376A · 22.02.2024 10.940 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,Pharma,MEDIPLUS EXIM · contract 11484 · 30.05.2023 294.300 RON
MEDIPLUS EXIM · contract 2793 · 05.02.2026 11.020 RON
MEDIPLUS EXIM · contract 13680 · 25.06.2025 5.510 RON
MEDIPLUS EXIM · contract 3764 · 19.02.2025 11.020 RON
116 PARACETAMOLUM 250 mg supozitor supozitor
117 PARACETAMOLUM 125 mg supozitor sup FELSIN FARM S.R.L. · Pharma,FELSIN FARM S.R.L.,MEDIPLUS EXIM 5 contracte 63.944,40 RON
FELSIN FARM S.R.L. · contract 5171 · 05.03.2026 5.100 RON
FELSIN FARM S.R.L. · contract 6677 · 24.03.2025 5.100 RON
FELSIN FARM S.R.L. · contract 20047 · 26.09.2023 1.258 RON
FELSIN FARM S.R.L. · contract 6437 · 15.03.2024 2.720 RON
Pharma,FELSIN FARM S.R.L.,MEDIPLUS EXIM · contract 11485 · 30.05.2023 49.766,40 RON
118 PERINDOPRILUM 5 mg compr compr
119 PERINDOPRILUM 10 mg compr compr
120 PERINDOPRILUM + INDAPAMIDUM 2,5 mg/0,625 m g compr compr
121 PERINDOPRILUM + INDAPAMIDUM 5 mg/1,25 mg compr compr
122 PERINDOPRILUM + INDAPAMIDUM 10 mg/2,5 mg compr compr
123 PHENYLEFRINUM 100mg/ml-10ml sol.oft flacon
124 PHENYLEFRINUM 50 micrograme /ml-10 ml sol inj fiola Anulat
125 PHENYTOINUM 100mg compr compr Anulat
126 QUETIAPINUM 150 mg compr.cu elib prelunjita compr FARMEXIM S.A. 2 contracte 5.400 RON
FARMEXIM S.A. · contract 5975 · 11.03.2024 2.700 RON
FARMEXIM S.A. · contract 24606 · 19.11.2024 2.700 RON
127 QUETIAPINUM 300mg compr. compr ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA 2 contracte 64.848 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 5119 · 29.02.2024 4.800 RON
FARMEXIM S.A.,COMPANIA NATIONALA UNIFARM,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 11448 · 30.05.2023 60.048 RON
128 QUETIAPINUM 200mg compr compr ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA 3 contracte 42.388 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 5769 · 14.03.2025 2.240 RON
EUROPHARM HOLDING,FARMEXIM S.A.,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 11487 · 30.05.2023 37.908 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 5115 · 29.02.2024 2.240 RON
129 QUETIAPINUM XR 150 mg compr.cu elib prelunjita compr
130 QUINAPRILUM 10mg compr. compr Anulat
131 QUINAPRILUM 5 mg compr. compr Anulat
132 RIVASTIGMINUM 3mg caps caps ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA 2 contracte 16.832,40 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 5120 · 29.02.2024 3.621,20 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 13952 · 04.07.2023 13.211,20 RON
133 RIVASTIGMINUM 4.5 mg compr compr Anulat
134 RIVASTIGMINUM 1.5mg compr compr
135 RUPATADINUM 1mg/ml 120ml sol orala flacon FARMEXIM S.A. 3 contracte 26.198,50 RON
FARMEXIM S.A. · contract 5310 · 09.03.2026 12.495 RON
FARMEXIM S.A. · contract 4892 · 27.02.2024 1.208 RON
FARMEXIM S.A. · contract 6591 · 24.03.2025 12.495,50 RON
136 RUPATADINUM 10mg compr compr FARMEXIM S.A. · FARMEXIM S.A.,EUROPHARM HOLDING 4 contracte 141.283,20 RON
FARMEXIM S.A. · contract 17481 · 09.08.2024 3.906 RON
FARMEXIM S.A.,EUROPHARM HOLDING · contract 11486 · 30.05.2023 131.263,20 RON
FARMEXIM S.A. · contract 14383 · 10.07.2023 2.208 RON
FARMEXIM S.A. · contract 6438 · 15.03.2024 3.906 RON
137 SILIBINUM 150 mg draj draj ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,BIO EEL S.R.L.,COMPANIA NATIONALA UNIFARM 2 contracte 19.350 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 6439 · 15.03.2024 630 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,BIO EEL S.R.L.,COMPANIA NATIONALA UNIFARM · contract 11488 · 30.05.2023 18.720 RON
138 Solutie (NaCl 8,60g+CaCl2 0,33g+KCl 0,30g/1000ml sol) tip Ringe… B.BRAUN MEDICAL 3 contracte 156.180 RON
B.BRAUN MEDICAL · contract 6100 · 13.03.2024 147.840 RON
B.BRAUN MEDICAL · contract 24729 · 20.11.2024 2.708 RON
B.BRAUN MEDICAL · contract 22970 · 27.10.2023 5.632 RON
139 SORBITOLUM 5%- 2000 ml sol perf punga Anulat
140 SPIRONOLACTONUM 25mg compr. compr ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · EUROPHARM HOLDING,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,BIO EEL S.R.L. 3 contracte 32.342,40 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 8389 · 14.04.2025 6.240 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 5311 · 09.03.2026 3.120 RON
EUROPHARM HOLDING,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,BIO EEL S.R.L. · contract 11489 · 30.05.2023 22.982,40 RON
141 SPIRONOLACTONUM 50mg + FUROSEMIDUM 20mg 50mg+20mg caps caps ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,EUROPHARM HOLDING,COMPANIA NATIONALA UNIFARM 6 contracte 105.544 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 5312 · 09.03.2026 4.140 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 6440 · 15.03.2024 4.140 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 17603 · 12.08.2024 4.140 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,EUROPHARM HOLDING,COMPANIA NATIONALA UNIFARM · contract 11490 · 30.05.2023 85.680 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 8391 · 14.04.2025 4.140 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 13962 · 04.07.2023 3.304 RON
142 SULFASALAZINUM 500mg compr compr Anulat
143 SULODEXIDUM 250ULS caps caps FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. · FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L.,Pharma,BIO EEL S.R.L. 4 contracte 35.401,20 RON
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. · contract 14381 · 10.07.2023 1.699,20 RON
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. · contract 6441 · 15.03.2024 3.852 RON
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. · contract 6833 · 25.03.2025 1.770 RON
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L.,Pharma,BIO EEL S.R.L. · contract 11491 · 30.05.2023 28.080 RON
144 TELMISARTANUM + AMLODIPINUM 40mg/5mg compr compr
145 THEOPHYLLINUM 200mg caps caps Anulat
146 THEOPHYLLINUM 350mg caps caps
147 TIAPRIDUM 100mg compr compr EUROPHARM HOLDING 7.172 RON
148 TOLPERISONUM 150mg compr. compr Anulat
149 TOLPERISONUM 50mg compr. compr Anulat
150 TRAMADOLUM 100mg compr. compr
151 TRAMADOLUM 150 mg compr. compr
152 TRIMEBUTINUM 300 mg compr compr ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,EUROPHARM HOLDING,FARMEXIM S.A. · EUROPHARM HOLDING 2 contracte 58.068 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,EUROPHARM HOLDING,FARMEXIM S.A. · contract 11492 · 30.05.2023 54.756 RON
EUROPHARM HOLDING · contract 6442 · 15.03.2024 3.312 RON
153 TRIMEBUTINUM 100 mg compr compr FELSIN FARM S.R.L. 160,20 RON
154 VENLAFAXINUM 75mg compr. compr ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA 4 contracte 24.018 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 24780 · 20.11.2024 930 RON
BIO EEL S.R.L.,ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 11493 · 30.05.2023 21.600 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 21734 · 17.10.2023 372 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA · contract 5116 · 29.02.2024 1.116 RON
155 VERAPAMILUM 80 mg compr compr Anulat
156 VERAPAMILUM 40mg compr. compr Anulat
157 VERAPAMILUM 240mg compr. compr Anulat
158 ZIPRASIDONUM 60mg compr compr Anulat
159 ZIPRASIDONUM 80 mg compr compr Anulat
160 ZIPRASIDONUM 40 mg compr compr Anulat
161 ZOLPIDEMUM 10 mg compr compr MEDIPLUS EXIM,Pharma 7.344 RON
162 ZOPICLONE 7,5 mg compr compr EUROPHARM HOLDING 2 contracte 3.067,20 RON
EUROPHARM HOLDING · contract 14379 · 10.07.2023 1.531,20 RON
EUROPHARM HOLDING · contract 5114 · 29.02.2024 1.536 RON
163 ZUCLOPENTHIXOLUM 1o mg compr. compr Anulat

Participanți · 18 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
B.BRAUN MEDICAL SRL CUI RO 11080242
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIO EEL SRL CUI RO 1199107
Încă 15 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

20.095.222,93 RON

din 18.065.998,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.