Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 30,3% sub estimat
Furnizare de echipamente și dotări - Echipamente electrice si electronice, 2 loturi, pentru proiectul „Dotarea Ambulatoriului din Cadrul Secției Exterioare de Pediatrie a Spitalului Județean de Urgența “Mavromati” Botoșani”, cod SMIS 126319
- Număr anunț
- CN1052975
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
- Furnizor / câștigător
- UNION CO SRL (CUI 16591086)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 123.107,68 RON
- Valoare atribuită
- 85.760 RON 30,3% sub estimat
- Data publicării
- 12.03.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1107374
- Termen limită
- 19.04.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 053-156027
- Documentație de atribuire
- DF1173281
Documente
Documentația de atribuire
- Clauze contractuale semnat.pdf
- CS LOT 1 semnat.pdf
- CS LOT 2 semnat.pdf
- FisaDate_DF1173281.pdf
- Formulare Dotari electrice si electronice semnat.pdf
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 123.107,68 RON Adjudecat: 85.760 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Furnizare Echipamente electrice si electronice (aer condiționat… | 31.855,46 RON | Anulat | — |
| 2 | Furnizare Echipamente electrice si electronice (echipamente IT) | 91.252,22 RON | UNION CO | 85.760 RON ↓6,0% |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
85.760 RON
din 123.107,68 RON estimat
30,3%
Adjudecat la 69,7% din estimat · economie 37.347,68 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.