- Număr anunț
- CN1053191
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Brasov (CUI 9870339)
- Furnizor / câștigător
- NISARA IMPEX SRL (CUI 8566375)
- Cod CPV
- 03142500-3 · Oua (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 506.064 RON
- Valoare atribuită
- 803.071,60 RON
- Data publicării
- 18.03.2023 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1103829
- Termen limită
- 18.04.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 057-167526
- Documentație de atribuire
- DF1173756
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini oua.pdf
- FisaDate_DF1173756.pdf
- formulare .docx.p7m
- Model acord cadru model.docx.p7m
- Model contract subsecvent .docx.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NISARA IMPEX SRL CUI RO8566375
Valoare atribuită
803.071,60 RON
din 506.064 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro