Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 40,1% sub estimat
Achizie scaune diverse modele CR # 38279
- Număr anunț
- CN1053190
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A. (CUI 10874881)
- Furnizor / câștigător
- OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
- Cod CPV
- 39130000-2 · Mobilier de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 227.215 RON
- Valoare atribuită
- 135.999 RON 40,1% sub estimat
- Data publicării
- 16.03.2023 10:08
- Anunț de atribuire
- CAN1109320
- Termen limită
- 24.04.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1173557
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OVAVINCI S.R.L. CUI RO 31886668
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SELTIS SOLUTIONS SRL CUI RO30332370
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SILVER TRADING PARTNERS SRL CUI RO 32301125
Valoare atribuită
135.999 RON
din 227.215 RON estimat
40,1%
Adjudecat la 59,9% din estimat · economie 91.216 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.