Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 21,1% sub estimat

Excavator pe pneuri cu picon hidraulic si placa compactoare-nou

Număr anunț
CN1044042
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA TERMOENERGETICA S.A. (CUI 41269473)
Furnizor / câștigător
CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE SRL (CUI 26234021)
Cod CPV
43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.247.976,67 RON
Valoare atribuită
985.000 RON 21,1% sub estimat
Data publicării
21.06.2022 08:25
Anunț de atribuire
CAN1089634
Termen limită
25.07.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1150898

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

985.000 RON

din 1.247.976,67 RON estimat 21,1%

Adjudecat la 78,9% din estimat · economie 262.976,67 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.