Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,7% sub estimat

Consumabile pentru statia de neuronavigatie Medtronic Steath 8

Număr anunț
CN1053447
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE IMPEX SRL (CUI 4277277)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
324.000 RON
Valoare atribuită
308.620 RON 4,7% sub estimat
Data publicării
22.03.2023 14:53
Anunț de atribuire
CAN1107642
Termen limită
03.05.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1174302

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALLIANCE IMPEX SRL CUI RO4277277
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

308.620 RON

din 324.000 RON estimat 4,7%

Adjudecat la 95,3% din estimat · economie 15.380 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.