Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat

Acord cadru reactivi de laborator

Număr anunț
CN1053403
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
Furnizor / câștigător
PRION POCT SRL (CUI 25426886)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.478.400 RON
Valoare atribuită
1.468.800 RON 0,6% sub estimat
Data publicării
24.03.2023 13:00
Anunț de atribuire
CAN1106507
Termen limită
20.04.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 061-181868
Documentație de atribuire
DF1174335

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRION POCT SRL CUI 25426886

Valoare atribuită

1.468.800 RON

din 1.478.400 RON estimat 0,6%

Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 9.600 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.