Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,9% sub estimat
Acord-cadru de prestări servicii aferente și conexe derulării Programului FMS și servicii de import-export
- Număr anunț
- CN1053400
- Autoritate contractantă
- UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
- Furnizor / câștigător
- HISTRIA INTERNATIONAL SRL (CUI 8025663)
- Cod CPV
- 79223000-3 · Servicii de comisionar in vama (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.197.464,29 RON
- Valoare atribuită
- 2.132.999 RON 2,9% sub estimat
- Data publicării
- 24.03.2023 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1107316
- Termen limită
- 24.04.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 061-181236
- Documentație de atribuire
- DF1174457
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1174457.pdf
- Sectiunea III - Caiet de sarcini.doc.p7s
- Sectiunea II - Instructiuni catre ofertanti.doc.p7s
- Sectiunea IV - Model acord cadru + contract subsecvent.doc.p7s
- Sectiunea V - Modele formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
HISTRIA INTERNATIONAL SRL CUI RO 8025663
Valoare atribuită
2.132.999 RON
din 2.197.464,29 RON estimat
2,9%
Adjudecat la 97,1% din estimat · economie 64.465,29 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.