Atribuită
Anunț de participare
Furnizare echipamente aeroportuare
- Număr anunț
- CN1053399
- Autoritate contractantă
- S.N. Aeroportul International Mihail Kogalniceanu - Constanta S.A. (CUI RO11212645)
- Furnizor / câștigător
- MOUNTAIN INDUSTRIAL RESOURCES SRL (CUI 1127682)
- Cod CPV
- 34960000-4 · Echipament aeroportuar (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.054.621 RON
- Valoare atribuită
- 4.054.500 RON
- Data publicării
- 24.03.2023 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1105627
- Termen limită
- 24.04.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 061-181926
- Documentație de atribuire
- DF1174316
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Adjudecat: 4.054.500 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Scară de pasageri autopropulsată - 1 buc. | — | ACME SOLUTIONS | 1.240.300 RON |
| 2 | Autobuz de platformă pentru transport pasageri - 1 buc. | — | SC MOUNTAIN INDUSTRIAL RESOURCES SRL | 2.814.200 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MOUNTAIN INDUSTRIAL RESOURCES SRL CUI RO 1127682
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ACME SOLUTIONS SRL CUI 17774138
Valoare atribuită
4.054.500 RON
din 4.054.621 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro