Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 31,6% sub estimat
Servicii de dirigenție de șantier pentru proiectul Modernizarea, eficientizarea, extinderea sistemului de iluminat public și reabilitarea instalațiilor electrice din Municipiul Slatina, cod SMIS 125574
- Număr anunț
- SCN1109460
- Autoritate contractantă
- Municipiul Slatina (CUI 4394811)
- Furnizor / câștigător
- FRANGOMY SOLUTIONS S.R.L. (CUI 39105517)
- Cod CPV
- 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 248.215,22 RON
- Valoare atribuită
- 169.850 RON 31,6% sub estimat
- Data publicării
- 23.06.2022 14:51
- Anunț de atribuire
- SCNA1074792
- Termen limită
- 11.07.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1148788
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FRANGOMY SOLUTIONS S.R.L. CUI 39105517
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
VENTURO INVESTMENT SRL CUI RO 16296302
Valoare atribuită
169.850 RON
din 248.215,22 RON estimat
31,6%
Adjudecat la 68,4% din estimat · economie 78.365,22 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.