Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,5% sub estimat

Proiectare si executie lucrari la obiectivul "Îmbunatatirea infrastructurii existente si cresterea securitatii la incendii în cadrul Spitalului Municipal Episcop Nicolae Popovici Beius"

Număr anunț
CN1053544
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BEIUS (CUI 4794567)
Furnizor / câștigător
HOSPITAL TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L. (CUI 39292806)
Cod CPV
45231223-4 · Lucrari auxiliare pentru distribuirea gazului (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.997.050,60 RON
Valoare atribuită
7.877.094,84 RON 1,5% sub estimat
Data publicării
29.03.2023 09:00
Anunț de atribuire
CAN1106862
Termen limită
03.05.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 065-195400
Documentație de atribuire
DF1174621

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 2
CSP PROIECT LINE SRL CUI RO29455388
ROAMBRA COMPANY SRL CUI RO12493930
Subcontractanți 1
INFOCOMM SYSTEMS SRL CUI RO 9291671

Valoare atribuită

7.877.094,84 RON

din 7.997.050,60 RON estimat 1,5%

Adjudecat la 98,5% din estimat · economie 119.955,76 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.