Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,4% sub estimat
Electrostivuitor de 3 tone
- Număr anunț
- CN1053536
- Autoritate contractantă
- NUCLEARELECTRICA SERV S.R.L. (CUI 45374854)
- Furnizor / câștigător
- UTIL S.P.C. SRL (CUI 1285275)
- Cod CPV
- 42418000-9 · Utilaje de ridicare, de manipulare, de incarcare sau de descarcare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 194.390,67 RON
- Valoare atribuită
- 182.000 RON 6,4% sub estimat
- Data publicării
- 24.03.2023 16:21
- Anunț de atribuire
- CAN1105734
- Termen limită
- 27.04.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1174727
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UTIL S.P.C. SRL CUI RO 1285275
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
METATOOLS SRL CUI RO 11013871
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
VECTRA EXIM SRL CUI RO 4056411
Valoare atribuită
182.000 RON
din 194.390,67 RON estimat
6,4%
Adjudecat la 93,6% din estimat · economie 12.390,67 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.