Atribuită
Anunț de participare
MEDICAMENTE ONCOLOGIE I
- Număr anunț
- CN1053522
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Furnizor / câștigător
- EUROPHARM HOLDING SA (CUI 6567900)
- Cod CPV
- 33652000-5 · Antineoplazice si imunomodulatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.873.335 RON
- Data publicării
- 26.03.2023 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1107798
- Termen limită
- 28.04.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 063-188766
- Documentație de atribuire
- DF1174715
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini si specificatii.pdf.p7s
- clauze contractuale.pdf.p7s
- FisaDate_DF1174715.pdf
- formulare.pdf.p7s
- instructiuni ofertanti.pdf.p7s
DUAE
Loturi (6)
Estimat: 33.873.335 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | nivolumab 100mg | 14.971.410 RON | — | |
| 2 | nivolumab 40mg | 2.543.520 RON | ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL,FILDAS TRADING S.R.L.,PHARMAFARM S.A. | — |
| 3 | panitumumab 400mg | 5.184.230 RON | MEDIPLUS EXIM SRL,ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL,FILDAS TRADING S.R.L. | — |
| 4 | panitumumab 100mg | 2.637.120 RON | — | |
| 5 | trastuzumabum etamsine 100mg | 3.286.945 RON | FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L.,PHARMAFARM S.A.,EUROPHARM HOLDING S.A. | — |
| 6 | trastuzumabum etamsine 160mg | 5.250.110 RON | BIO EEL S.R.L.,PHARMAFARM S.A.,EUROPHARM HOLDING S.A. | — |
Participanți · 9 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. CUI RO3572074
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FILDAS TRADING SRL CUI RO 4851409
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIO EEL SRL CUI RO 1199107
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.