Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Laborator High Performance Computing

Număr anunț
CN1053497
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
Furnizor / câștigător
INAS SA (CUI 2319694)
Cod CPV
30211100-2 · Supercomputer (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
685.935 RON
Valoare atribuită
685.000 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
25.03.2023 19:00
Anunț de atribuire
CAN1105635
Termen limită
27.04.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 062-185711
Documentație de atribuire
DF1174482

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
INAS SA CUI RO 2319694

Valoare atribuită

685.000 RON

din 685.935 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 935 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.