Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 41,4% sub estimat
CARTUȘE DE CERNEALĂ, CARTUȘE DE TONER, BENZI DE CERNEALĂ
- Număr anunț
- CN1053745
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "ADMINISTRATIA PORTURILOR MARITIME" SA CONSTANTA (CUI 11062831)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.399.221 RON
- Valoare atribuită
- 1.406.053,16 RON 41,4% sub estimat
- Data publicării
- 02.04.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1108803
- Termen limită
- 05.05.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 068-203366
- Documentație de atribuire
- DF1175182
Documente
Documentația de atribuire
- ACORD CADRU_CONTRACT SUBSECVENT_model.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1175182.pdf
- FORMULARE.rar.p7s
- INSTRUCTIUNI OFERTANTI.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDA CONSULT SRL CUI RO 15730038
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Valoare atribuită
1.406.053,16 RON
din 2.399.221 RON estimat
41,4%
Adjudecat la 58,6% din estimat · economie 993.167,84 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.