Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,5% sub estimat

Mentenanţǎ autovehicule (revizii, reparaţii, ITP, spǎlǎtorie şi cosmetizare, tractare)

Număr anunț
CN1053712
Autoritate contractantă
DELGAZ GRID S.A. (CUI RO10976687)
Furnizor / câștigător
AD AUTO TOTAL SRL (CUI 6844726)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.020.000 RON
Valoare atribuită
20.499.802,19 RON 2,5% sub estimat
Data publicării
01.04.2023 13:00
Anunț de atribuire
CAN1106732
Termen limită
03.05.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 067-200566
Documentație de atribuire
DF1174742

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Adjudecat: 20.499.802,19 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Moldova AD AUTO TOTAL 12.896.061,25 RON
2 Transilvania AD AUTO TOTAL 7.603.740,94 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

20.499.802,19 RON

din 21.020.000 RON estimat 2,5%

Adjudecat la 97,5% din estimat · economie 520.197,81 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.