Atribuită
Anunț de participare
ACHIZITIE AUTOSPECIALA COMPACTOARE 13MC
- Număr anunț
- CN1053713
- Autoritate contractantă
- ASOCIATIA DE DEZVOLTARE INTERCOMUNITARA PENTRU SERVICIUL DE SALIBRIZARE A LOCALITATILOR FOCSANI SI GOLESTI (CUI 33108115)
- Furnizor / câștigător
- GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI 5348490)
- Cod CPV
- 34144511-3 · Vehicule de colectare a deseurilor menajere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 530.000 RON
- Valoare atribuită
- 530.000 RON
- Data publicării
- 01.04.2023 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1104460
- Termen limită
- 24.04.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 067-200473
- Documentație de atribuire
- DF1175065
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL CUI RO 5348490
Valoare atribuită
530.000 RON
din 530.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro