Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
„Furnizare dotări pentru proiectul "Extinderea și dotarea Ambulatoriului de Specialitate din cadrul Spitalului Județean de Urgență Târgoviște”
- Număr anunț
- CN1053702
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Dambovita (CUI 4280205)
- Furnizor / câștigător
- MED HEALTHCARE PROJECT S.R.L. (CUI 39641655)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.121.381,40 RON
- Valoare atribuită
- 2.116.000 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 01.04.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1110584
- Termen limită
- 16.05.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 067-200153
- Documentație de atribuire
- DF1175063
Documente
Documentația de atribuire
- 3.Formulare lot 1-semnat.docx.p7s
- 3.Formulare lot 2, 3-semnat.docx.p7s
- caiet de sarcini LOT 1-semnat.pdf.p7s
- caiet de sarcini LOT 2-semnat.pdf.p7s
- caiet de sarcini LOT 3-semnat.pdf.p7s
- clauze contractuale LOT 1-semnat.pdf.p7s
- clauze contractuale LOT 2-semnat.pdf.p7s
- clauze contractuale LOT 3-semnat.pdf.p7s
- F4- Lot1-semnat.pdf.p7s
- F4- Lot2-semnat.pdf.p7s
- F4 -Lot 3-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1175063.pdf
- Fise tehnice LOT 1-semnat.pdf.p7s
- Fise tehnice LOT 2-semnat.pdf.p7s
- Fise tehnice LOT 3-semnat.pdf.p7s
- instructiuni pentru ofertanti LOT 1-semnat.pdf.p7s
- instructiuni pentru ofertanti LOT 2-semnat.pdf.p7s
- instructiuni pentru ofertanti LOT 3-semnat.pdf.p7s
Loturi (3)
Estimat: 2.121.381,40 RON Adjudecat: 2.116.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lotul 1 - Echipamente medicale | 2.116.623,30 RON | MED HEALTHCARE PROJECT | 2.116.000 RON |
| 2 | LOTUL 2- Dispozitive de protecție impotriva incendiilor | 4.555,30 RON | Anulat | — |
| 3 | LOTUL 3- Aparate de aer condiționat | 202,80 RON | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MED HEALTHCARE PROJECT S.R.L. CUI RO39641655
Subcontractanți 5
BIOSINTEX SRL CUI RO 14779017
CENTRUL JUDETEAN DE APARATURA MEDICALA BRASOV CUI 12595409
DUTCHMED SRL CUI RO 2456853
ROMBIOMEDICA SRL CUI RO 8936885
TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY SRL CUI RO 217930
Valoare atribuită
2.116.000 RON
din 2.121.381,40 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 5.381,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.