Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,9% sub estimat

Îmbrăcăminte asfaltică ușoară pe drumuri de interes local în comuna Mioarele, județul Argeș

Număr anunț
SCN1109519
Autoritate contractantă
Comuna Mioarele (CUI 4122507)
Furnizor / câștigător
FLORIMAR CONSTRUCT TOTAL SRL (CUI 24115580)
Cod CPV
45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.522.164 RON
Valoare atribuită
1.508.299,29 RON 0,9% sub estimat
Data publicării
24.06.2022 09:38
Anunț de atribuire
SCNA1075446
Termen limită
11.07.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1151512

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.508.299,29 RON

din 1.522.164 RON estimat 0,9%

Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 13.864,71 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.