Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru de SERVICII DE ,,REVIZII TEHNICE, REPARATII, INSPECTII TEHNICE PERIODICE SI VULCANIZARE AUTOVEHICULE DIN PARCUL AUTO AL ADMINISTRATIEI BAZINALE DE APA DOBROGEA LITORAL-SGA TULCEA’’
- Număr anunț
- CN1053632
- Autoritate contractantă
- Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI RO23877359)
- Furnizor / câștigător
- VALBERTO SRL (CUI 13639708)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 759.350 RON
- Valoare atribuită
- 1.126.888,74 RON
- Data publicării
- 30.03.2023 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1107097
- Termen limită
- 05.05.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 065-195262
- Documentație de atribuire
- DF1174797
Documente
Documentația de atribuire
- Acord cadru rep+vulc+itp.doc.p7s
- ANEXA FORMULAR DE OFERTA.docx.p7s
- Contract subsecvent rep+vulc+itp.doc.p7s
- CS inspectie tehnica.pdf.p7s
- CS rep auto mai mari de 3,5tone.pdf.p7s
- CS rep auto mai mici de 3,5tone.pdf.p7s
- CS vulcanizare.pdf.p7s
- FisaDate_DF1174797.pdf
- Formulare Servicii rep+vulc+itp.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VALBERTO SRL CUI RO 13639708
Valoare atribuită
1.126.888,74 RON
din 759.350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro