Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 43,1% sub estimat
Contract furnizare diverse produse alimentare
- Număr anunț
- SCN1109487
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC HOREZU (CUI 2541266)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 257.925 RON
- Valoare atribuită
- 146.832,40 RON 43,1% sub estimat
- Data publicării
- 24.06.2022 07:49
- Anunț de atribuire
- SCNA1073652
- Termen limită
- 05.07.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1151348
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
ADCON SRL CUI RO 5189319
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CRIS-TIM COMPANIE DE FAMILIE S.R.L. CUI RO 6561703
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
HARPEK SRL CUI RO3871130
Valoare atribuită
146.832,40 RON
din 257.925 RON estimat
43,1%
Adjudecat la 56,9% din estimat · economie 111.092,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.