Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 16,6% sub estimat

Furnizare dezinfectanti

Număr anunț
CN1053537
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
Furnizor / câștigător
SANTOMED IMPEX SRL (CUI 25115790)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.622.600 RON
Valoare atribuită
3.020.000 RON 16,6% sub estimat
Data publicării
26.03.2023 19:00
Anunț de atribuire
CAN1108762
Termen limită
03.05.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 063-188076
Documentație de atribuire
DF1174730

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Adjudecat: 3.020.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
3 Lavete dezinfectante gata de utilizare
4 Dezinfectant pentru dezinfecţia igienica a mâinilor prin frecare SANTOMED IMPEX 2.480.000 RON
5 Caseta cu peroxide de hydrogen pentru sterilizatorul cu plasma … BPM TEHNOLOGICA 540.000 RON

Participanți · 10 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SANTOMED IMPEX SRL CUI RO 25115790
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
KLINTENSIV S.R.L. CUI RO29359178
Încă 7 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

3.020.000 RON

din 3.622.600 RON estimat 16,6%

Adjudecat la 83,4% din estimat · economie 602.600 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.