Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,7% sub estimat

Furnizarea echipamente IT necesare implementării proiectului “ECOSISTEM DIGITAL INTERCONECTAT SI INTEGRAT IN CADRUL UAT MUNICIPIUL ALEXANDRIA”, cod SIPOCA 1234/ MySMIS2014+ 155222

Număr anunț
CN1044225
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ALEXANDRIA (CUI 4652660)
Furnizor / câștigător
UNION CO SRL (CUI 16591086)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
96.151,26 RON
Valoare atribuită
93.600 RON 2,7% sub estimat
Data publicării
26.06.2022 13:00
Anunț de atribuire
CAN1085840
Termen limită
01.08.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 123-348980
Documentație de atribuire
DF1151347

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

93.600 RON

din 96.151,26 RON estimat 2,7%

Adjudecat la 97,3% din estimat · economie 2.551,26 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.