Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,0% sub estimat
Achiziționare unei flote compusă din 6 ambarcațiuni, adaptate pentru măsurători single-beam, multi-beam, sonar pentru sedimente, monitorizare cu VR100, prelevare probe de apă, cât și intervenția rapidă în vederea combaterii braconajului, asigurarea mentenanței rețelei LORA-NET respectiv a sistemului DKMR upgradat de-a lungul Dunării
- Număr anunț
- CN1053842
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU PROTECTIA MEDIULUI BUCURESTI (CUI 34938931)
- Furnizor / câștigător
- PRONAUTICA SRL (CUI 17530567)
- Cod CPV
- 34520000-8 · Ambarcatiuni (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.812.225,92 RON
- Valoare atribuită
- 2.530.000 RON 10,0% sub estimat
- Data publicării
- 05.04.2023 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1108240
- Termen limită
- 15.05.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 070-214474
- Documentație de atribuire
- DF1175542
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRONAUTICA SRL CUI RO 17530567
Valoare atribuită
2.530.000 RON
din 2.812.225,92 RON estimat
10,0%
Adjudecat la 90,0% din estimat · economie 282.225,92 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.