Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 19,6% sub estimat
REACTIVI CHIMICI TEHNOLOGICI
- Număr anunț
- CN1053819
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- DAFCOCHIM DISTRIBUTION SRL (CUI 28347507)
- Cod CPV
- 24000000-4 · Produse chimice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.530.900 RON
- Valoare atribuită
- 2.840.401,58 RON 19,6% sub estimat
- Data publicării
- 05.04.2023 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1104738
- Termen limită
- 09.05.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 070-211363
- Documentație de atribuire
- DF1175274
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA_ B LOTURI.xlsx.p7s
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1175274.pdf
- FORMULARE,,,,.....doc.p7s
- INSTRUCTIUNILE PENTRU CANDIDATI.docx.p7s
- PROIECT CONTRACT_REACTIVI.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DAFCOCHIM DISTRIBUTION SRL CUI RO28347507
Valoare atribuită
2.840.401,58 RON
din 3.530.900 RON estimat
19,6%
Adjudecat la 80,4% din estimat · economie 690.498,42 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.