Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,2% sub estimat

"Servicii de asigurare CASCO MARITIM - condiția de asigurare "Asigurare corp nava si mașini", "Pierderea totala, avarii (Avarie Comuna si Avarie Particulara) si răspundere pentru coliziuni cu terți 4/4 RDC si FFO (inclusiv salvare, cheltuieli de salvare si judecata) pentru 20 nave si șalupe A.R.S.V.O.M. Constanta.

Număr anunț
CN1053823
Autoritate contractantă
AGENTIA ROMANA DE SALVARE A VIETII OMENESTI PE MARE (CUI 16330145)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66514150-2 · Servicii de asigurare a navelor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.091.003 RON
Valoare atribuită
1.023.186,75 RON 6,2% sub estimat
Data publicării
05.04.2023 13:01
Anunț de atribuire
CAN1105619
Termen limită
10.05.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 070-210313
Documentație de atribuire
DF1175278

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.023.186,75 RON

din 1.091.003 RON estimat 6,2%

Adjudecat la 93,8% din estimat · economie 67.816,25 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.