Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,9% sub estimat

ACHIZIȚIONARE MIJLOC DE TRANSPORT SPECIALIZAT PENTRU SERVICIILE PUBLICE DIN COMUNA SIREȚEL, JUDEȚUL IAȘI

Număr anunț
CN1054019
Autoritate contractantă
Comuna Siretel (CUI 4541386)
Furnizor / câștigător
AIC TRUCKS S.A. (CUI 36125153)
Cod CPV
34142300-7 · Autobasculante (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
897.530,18 RON
Valoare atribuită
791.025 RON 11,9% sub estimat
Data publicării
09.04.2023 11:00
Anunț de atribuire
CAN1108085
Termen limită
15.05.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 072-219262
Documentație de atribuire
DF1175961

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AIC TRUCKS S.A. CUI RO36125153
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

791.025 RON

din 897.530,18 RON estimat 11,9%

Adjudecat la 88,1% din estimat · economie 106.505,18 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.