Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 12,4% sub estimat

Sistem integrat de producere a azotului lichid pentru stocare probe biologice- PROGRES

Număr anunț
CN1053987
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
Furnizor / câștigător
WATT DISTRIBUTOR SRL (CUI 10817509)
Cod CPV
42511200-3 · Dispozitive de lichefiere a aerului sau a altor gaze (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420.000 RON
Valoare atribuită
367.900 RON 12,4% sub estimat
Data publicării
07.04.2023 19:01
Anunț de atribuire
CAN1107257
Termen limită
08.05.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 071-215548
Documentație de atribuire
DF1175803

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
WATT DISTRIBUTOR SRL CUI RO 10817509
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
APEL LASER SRL CUI RO 15595373

Valoare atribuită

367.900 RON

din 420.000 RON estimat 12,4%

Adjudecat la 87,6% din estimat · economie 52.100 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.