Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 22,2% sub estimat
Aviziere electronice interactive
- Număr anunț
- CN1053955
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
- Furnizor / câștigător
- WEB WIN GROUP NET SRL (CUI 26299055)
- Cod CPV
- 32323100-4 · Monitoare video color (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 173.561,84 RON
- Valoare atribuită
- 135.000 RON 22,2% sub estimat
- Data publicării
- 06.04.2023 08:18
- Anunț de atribuire
- CAN1105962
- Termen limită
- 08.05.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1175740
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
WEB WIN GROUP NET SRL CUI RO 26299055
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GBC EXIM SRL CUI RO 14916025
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
INOVI SMART TECHNOLOGIES SRL CUI RO 14967959
Valoare atribuită
135.000 RON
din 173.561,84 RON estimat
22,2%
Adjudecat la 77,8% din estimat · economie 38.561,84 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.