Atribuită Cumpărare directă

Carduri memorie camere video montate pe autovehicule

Număr anunț
DA35841726
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DIRECTIA POLITIA LOCALA SLATINA (CUI 35782490)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30234500-3 · Suporturi de stocare cu memorie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
201,68 RON
Data publicării
30.05.2024 13:51
Data finalizării
31.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

201,68 RON