Atribuită
Anunț de participare
Rest de executat pentru continuarea lucrărilor la obiectivul : Îmbunătățirea infrastructurii rutiere de importanță regională – Traseu regional Transilvania Nord, Drumul Bistriței, prin modernizarea DJ 172 A (km 33+000 – km 39+452), DJ 161G (km 0+000 – km 18+406) și DJ 161 (km 0+000 – km 16+933) – LOT 2 – DJ 161 (intersecția DN 16) – Gădălin – Bonțida – DN 1C (km 0+000 – km 16+933,100)”
- Număr anunț
- CN1044304
- Autoritate contractantă
- JUDETUL CLUJ (CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4288110)
- Furnizor / câștigător
- FAR FOUNDATION SRL (CUI 26999270)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.875.951,29 RON
- Valoare atribuită
- 35.692.088,05 RON
- Data publicării
- 29.06.2022 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1094568
- Termen limită
- 02.08.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 125-351556
- Documentație de atribuire
- DF1151847
Documente
Documentația de atribuire
- 1.1 Vol 1. Piese scrise_Part1-semnat.pdf.p7s
- 1.1 Vol 1. Piese scrise_Part2-semnat.pdf.p7s
- 1.1 Vol 1. Piese scrise_Part3-semnat.pdf.p7s
- 1.1 Vol 1. Piese scrise_Part4-semnat.pdf.p7s
- 1.2 Vol 2A. Piese desenate_Part1-semnat.pdf.p7s
- 1.2 Vol 2A. Piese desenate_Part2-semnat.pdf.p7s
- 1.2 Vol 2A. Piese desenate_Part3-semnat.pdf.p7s
- 1.2 Vol 2A. Piese desenate_Part4-semnat.pdf.p7s
- 1.2 Vol 2A. Piese desenate_Part5-semnat.pdf.p7s
- 1.3 Vol 3 - Parte desenata poduri_Part1-semnat.pdf.p7s
- 1.3 Vol 3 - Parte desenata poduri_Part2-semnat.pdf.p7s
- 2. dispozitii de santier-semnat.pdf.p7s
- 3.1 Raport de expertiza final semnat_Part1-semnat.pdf.p7s
- 3.2 Raport de expertiza final semnat_Part2-semnat.pdf.p7s
- 4. REST DE EXECUTAT DJ 161 LOT 2 DRUMUL BISTRITEI-semnat.pdf.p7s
- 5. autorizatii de construire-semnat.pdf.p7s
- caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1151847.pdf
- Formulare rev 1-semnat.doc.p7s
- Model de contract- lucrari-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
FAR FOUNDATION SRL CUI 26999270
Asociați 1
DRUMSERV SA CUI 14357500
Subcontractanți 3
ABED NEGO COM SRL CUI 7072691
DIANOVA INSTAL SRL CUI 16523677
METALLER ENERGY S.R.L. CUI 42596376
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ANTREPRIZA DE REPARATII SI LUCRARI A R L CLUJ SA CUI RO 9478840
Subcontractanți 5
ABED NEGO COM SRL CUI 7072691
CONSTRUCT C.D.P. SRL CUI RO 23770637
INSTAL ITTU SRL CUI RO20807200
INSTAROM SRL CUI RO 14811584
EL GANADOR SRL CUI 16348770
Valoare atribuită
35.692.088,05 RON
din 34.875.951,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro