Atribuită
Anunț de participare
Lucrǎri de demolare pod existent şi construire pod nou pe str. C. Coposu, km 1+229 aferente obiectivului de investiţii „Modernizare coridor integrat de mobiliate urbană, axa est-vest str. Avram Iancu - Corneliu Coposu”
- Număr anunț
- CN1044306
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI ZALAU (CUI 4291786)
- Furnizor / câștigător
- AVRIL S.R.L. (CUI 2825969)
- Cod CPV
- 45221110-6 · Lucrari de constructii de poduri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.284.181,61 RON
- Valoare atribuită
- 2.574.679,82 RON
- Data publicării
- 29.06.2022 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1086264
- Termen limită
- 02.08.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 125-351557
- Documentație de atribuire
- DF1151610
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini executie lucrari pod pe str. Corneliu Coposu.pdf.p7s
- CAIETE DE SARCINI POD.pdf.7z.p7s
- Contract de lucrari - propunere.pdf.p7s
- FisaDate_DF1151610.pdf
- Formulare pod Coposu.doc.p7s
- Gaz PT pod Zalau.pdf.p7s
- IE PT pod Zalau.pdf.p7s
- Liste de cantitati fara valori.pdf.p7s
- POE.pdf.p7s
- PT relocare apa canal.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AVRIL S.R.L. CUI RO 2825969
Valoare atribuită
2.574.679,82 RON
din 2.284.181,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro