Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 80,7% sub estimat

Echipament de ridicat pentru sistemul VEGA din cadrul ELI-NP:Macara tip spider

Număr anunț
CN1054126
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
Furnizor / câștigător
KEREKES & CO SRL (CUI 21195576)
Cod CPV
42418000-9 · Utilaje de ridicare, de manipulare, de incarcare sau de descarcare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
688.933,67 RON
Valoare atribuită
132.900 RON 80,7% sub estimat
Data publicării
13.04.2023 11:01
Anunț de atribuire
CAN1107179
Termen limită
22.05.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 074-220808
Documentație de atribuire
DF1176187

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
KEREKES & CO SRL CUI RO21195576

Valoare atribuită

132.900 RON

din 688.933,67 RON estimat 80,7%

Adjudecat la 19,3% din estimat · economie 556.033,67 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.