Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 31,6% sub estimat
FURNIZARE DOTARI aferente obiectivului “Imbunatatirea calitatii vietii in orasul Gura Humorului, judetul Suceava” cod SMIS 125200, RELANSARE Lot 1 – Dotari IT si electronice
- Număr anunț
- CN1054330
- Autoritate contractantă
- Orasul Gura Humorului (CUI 6631418)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 155.424,75 RON
- Valoare atribuită
- 106.288 RON 31,6% sub estimat
- Data publicării
- 20.04.2023 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1108214
- Termen limită
- 24.05.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 079-239103
- Documentație de atribuire
- DF1176701
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALTEX ROMANIA SRL CUI 2864518
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
UNION PROTECTION S.R.L. CUI RO 25146010
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
WEB WIN GROUP NET SRL CUI RO 26299055
Valoare atribuită
106.288 RON
din 155.424,75 RON estimat
31,6%
Adjudecat la 68,4% din estimat · economie 49.136,75 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.