Atribuită Anunț de participare

Lucrari de excavare, incarcare, transport, nivelare steril-carbune la Cariera Berbesti-Vest din cadrul Departamentului Exploatare Miniera

Număr anunț
CN1054273
Autoritate contractantă
CET GOVORA S.A (CUI 10102377)
Furnizor / câștigător
TRANSPORT PRESTARI SERVICII CU UTILAJE TERASIERE MEHEDINTI SA (CUI 9824545)
Cod CPV
45112000-5 · Lucrari de excavare si de terasament (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.286.900 RON
Valoare atribuită
4.286.500 RON
Data publicării
13.04.2023 10:43
Anunț de atribuire
CAN1108206
Termen limită
15.05.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1176497

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Asociați 1

Valoare atribuită

4.286.500 RON

din 4.286.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.